Interiérové dvere a zárubne

 

Dvere – interiérové a vchodové

Ponúkame interiérové a vchodové dvere.
Dvere sa dodávajú v štandartných rozmeroch 60, 70, 80, 90, 100 a plné dvere STANDARD 10 aj v rozmere 110 cm. Je možné tiež objednať pevné rozšírenie o šírke 40cm. Dvere je možné kombinovať do dvojkrídlovej varianty. Štandardná výška dverí je 197 cm, je možné dodať aj dvere s výškou 205 cm, plné dvere v troch kolekciách vo výške 211 cm a 224 cm. Na výber sú varianty povrchov – fólia, lamino (Dre-cell, CPL), prírodná dyha, lakované, striekané dvere a dvere s vysokým leskom.  Takmer všetky dvere (okrem kolekcie GALLA a VETRO) je možné kombinovať s posuvným systémom na stenu či do púzdra. Vchodové dvere ENTER a SOLID sa používajú ako vnútorné vchodové dvere vo verejných a bytových priestoroch. Tu nájdete náš najnovší katalóg.

Interiérové a vhcodné dvere

DRE Supreme interiérové dvere

DRE Supreme obsahuje štyri výnimočné kolekcie, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a štýlom interiéru. Každá z nich bola navrhnutá s ohľadom na najnáročnejších a najzvedavejších zákazníkov. Veľmi dobre vieme, že dvere budú jedným z najdôležitejších dekoratívnych prvkov vo vašom interiéri a mali by dizajnovo spájať jednotlivé miestnosti.

DRE Folde interiérové dvere

Systém skladaných dverí je charakteristický  tým, že pri otvorení sa obe časti krídla zložia rovnobežne vedľa seba.Vyrábajú sa len v šírkach 80-100 cm a vo výške 2043 mm.
Systém sa skladá z:
  • dverové krídlo, ktoré je z dvoch častí spojených 3 zapustenými pántami
  • obložkové zárubne pre skladané dvere

Neváhajte nás kontaktovať: +421 915 434 834

V prípade akýchkoľvek otázok sme vám plne k dispozícii.

DECO

STANDARD

MODERN

PLUS

FANO

ARTE

ARTE B

FINEA

CARLA

KANON

GALERIA ALU

RIVIA

FOSCA

PLUS TOP

ŠTANDARD

MODERN

AURI

ENA

PREMIUM

PIANO

VETRO A

VERANO

EMENA

SCALA

NESTOR

VETRO B

VETRO D

VETRO E

REVA

ELSA B

TRIESTA

GALLA

BINITO

BERGE

FARGO

UNI

EVEN

ILIS

NELLA

VETRO D2

SARA ECO 2

ENTER

NOVA

FOLDE

CLARO